Iwona Matyjuk
Agent nieruchomości
Iwona Matyjuk
Agent nieruchomości
Biuro: Market Mieszkaniowy Sp. z o.o.
al. Solidarności 155/2 Warszawa
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
- Znajomość języków obcych: angielski
- Rejon działania: woj. mazowieckie
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
Zwiń
Kontakt
795 583...
795 583 396
795 583 396
795 583 396
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
420 000 zł1 007 m² 417 zł/m²
Dom z garażem Nadarzyn
Nadarzyn,mazowieckie
1 750 000 zł260 m² 6 731 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Sucharskiego
Warszawa,mazowieckie
750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²
Działka rolno-budowlana Małocice
Małocice,mazowieckie
699 000 zł15 300 m² 46 zł/m²
Mieszkanie z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
699 000 zł52,50 m² 13 314 zł/m²
Działka rolna Dąbrówka
Dąbrówka,mazowieckie
155 000 zł3 100 m² 50 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska
Warszawa,mazowieckie
3 200 zł38 m² 84 zł/m²
720 750 zł46,50 m² 15 500 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostowa
Pruszków,mazowieckie
1 150 000 zł105 m² 10 952 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona Mory
Mory,mazowieckie
5 500 000 zł2 200 m² 2 500 zł/m²
350 000 zł1 050 m² 333 zł/m²
739 350 zł46,50 m² 15 900 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa
Warszawa,mazowieckie
680 000 zł47 m² 14 468 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Adamówek
Adamówek,mazowieckie
295 000 zł1 050 m² 281 zł/m²
790 000 zł11 500 m² 69 zł/m²
999 000 zł72,80 m² 13 723 zł/m²
Dom z tarasem Michałowice
Michałowice,mazowieckie
3 200 000 zł300 m² 10 667 zł/m²