Inez Fryźlewicz

Inez Fryźlewicz

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Inez Fryźlewicz

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: Nieruchomości Inez Fryźlewicz
mobilnie Nowy Sącz

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości komercyjne
  • Rejon działania: teren Polski
  • Licencja PFRN: 23067

O mnie:

Zaczynając pracę jako Agent Nieruchomości, obrałam sobie za cel, pracować w taki sposób, żeby być Agentem polecanym. Swój cel osiągnęłam już w drugim roku pracy na rynku nieruchomości.

Wciąż otrzymuję zlecenia od osób, które widząc moje oddanie wykonywanym zadaniom polecają mnie swoim znajomym.

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Mottem przewodnim i zarazem pytaniami kierowanymi do Zleceniodawców są słowa:
Chcesz kupić czy kupować ?
Chcesz sprzedać czy sprzedawać ?
Jeśli chcesz kupować i sprzedawać - masz do wyboru innych pośredników, ale jeżeli chcesz kupić, chcesz sprzedać - mogę dla Ciebie pracować.

Nie jestem jakimś kolejnym pośrednikiem. Jestem Twoim Agentem Doradcą. To ja posiadam wiedzę i umiejętności.

W czym jestem najlepszy:

Prowadzenie zlecenia to nie tylko przyjąć i może się uda. Dla mnie nie ma "uda się", transakcje są wynikiem mojej pracy. Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach, prowadzonych przez najlepszych w branży nieruchomości, po to by móc doradzić Zleceniodawcy.
Znajomość zmian w przepisach jest moją powinnością, znajomość dokumentacji, znajomość alternatyw dla nieruchomości .

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Oprócz osób zamieszkałych na terenie Sądecczyzny, pośredniczyłam dla naszych rodaków zamieszkałych na stałe w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech a ostatnio z Norwegii. Norwegia skutkowała poleceniem mnie Klientce ze Świnoujścia.

Współpracuję z pośrednikami z terenu całej Polski - wyznaję zasadę współpracy, w celu szybkiej i bezpiecznej transakcji - po to jestem zatrudniana

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

882 832...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

14

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Inez Fryźlewicz
Inez Fryźlewicz

882 832...

882 832 050

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

650 000 zł58,24 m² 11 161 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy Sącz, apartamentowiec przy Alejach Wolności 15 W sąsiedztwie Plant Apartament już urządzony, do zamieszkania z niskim czynszem 58,24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł13 837 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wielkości 138,37 ar = 13 837 m2 = 1,38 Ha Obecnie czekamy na zatwierdzenie Warunków Zabudowy dla 9 ekskluzywnych domów, każdy po ok. 225 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł269,33 m² 12 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 300 m²

Muszyna / Krynica Zdrój Działka: 17 300 m2 = 173 ary = 1,73 Ha z nowoczesnymi budynkami Powierzchnia budynków: 359,21 m2 Powierzchnia mieszkalna: 269,33.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł34 700 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krynica Zdrój - Cichy Kącik Niesamowita działka z budynkiem i padokiem dla koni 3,47 Ha, a dokładniej: 3,4699ha = 346,99 arów = 34 699 m2.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 636 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy Sącz, działka 16,36 ar Dla zabudowy jednorodzinnej w tym bliźniaczej i dla zabudowy wielorodzinnej Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł63,70 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe mieszkanie na parterze, z logią. Kraków, osiedle Na Kozłówce. 63,70 m2 w księdze wieczystej w tym: 58,70 powierzchnia użytkowa 5.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł8 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 88 ar w Beskidach. 0,88 Ha = 88 ar = 8 800 m2 23 km od Nowego Sącza Miejscowość Siekierczyna Budowlano rolna, z ekspozycją na południe.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł2 700 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowy Sącz przedmieścia - Świniarsko Działka budowlana 27 ar (2 700 m2) Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel.   Jako pośrednik działający na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,97 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Nowy Sącz na Starym Mieście, ul. Matejki 27 Mieszkanie na I piętrze kamienicy. Duży balkon. Miejsce parkingowe. 44,97 m2 wyodrębnionej własności.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł2 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka na Podhalu, w Czerwiennem, powiat nowotarski mieszkalno - usługowa ok. 28 arów (2 800 m2) szer. ok 18 m x dł. 165 m (od drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł4 138 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowy Sącz, osiedle Wólki 41,38 ar = 4138 m2 dla: 1. 10 domów wolnostojących lub 20 apartamentów (z wiatami i ogródkami) 2. 12 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł229 m² 4 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom dla rodziny, dwa mieszkania a może kancelaria ? więc patrz: dzielnica willowa - róg ulicy Sienkiewicza i Szujskiego. 200 m od budynku zus.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł18 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren dla przemysłu, usług komercyjnych, magazynów. Całość 1,86 ha! (= 186 ar = 18 600 m2) tylko jedna taka nieruchomość wzdłuż całej Drogi Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Siekierczyna,małopolskie

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 25 ar w Beskidach. 0,25 Ha = 25 ar = 2 500 m2 23 km od Nowego Sącza Miejscowość Siekierczyna Widoki na las, góry i beskidzką panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł349,91 m² 2 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:731 m²

Nowy Sącz, osiedle Wojska Polskiego okazyjne dwa budynki mieszkalno - usługowe 394.91 m2 + prywatny parking na ok. 8 samochodów tylko 2.520 zł za m2!.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka z panoramą Nowego Sącza Można kupić mniej lub dużo więcej Osiedle Poręba Mała Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel. +48 882.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Znamirowice, działka 4 ary Ok. 230 m od tafli Jeziora Rożnowskiego Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel.   Jako pośrednik działający na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 140 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grybów w Małopolsce, a dokładnie 4 minuty pod miastem miastem, miejscowość Stróże. Położona przy drodze asfaltowej gminnej, płaska działka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na przedmieściach Nowego Sącza. Okolica ulicy Gajowej w Chełmcu, sąsiedztwo Zielonego Gaju. Nieruchomość znajduje się pod adresem Świniarsko.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2