Biuro: ROYAL HOME
Bohaterów Warszawy 40, Lok. 2.M.5 Szczecin

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

504 151...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

14

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Ilona Nowocień
Ilona Nowocień

504 151...

504 151 616

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z tarasem Górzyca

Górzyca,zachodniopomorskie

1 200 000 zł125,50 m² 9 561,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 404 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2022 roku o powierzchni 125,5 m2, położony na dużej działce 3404 m2, w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł63,60 m² 9 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 175 m² 97,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna Okazja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m2, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Miłowo.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:519 m²

Domek w cenie mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący domek o powierzchni 60 m2 powierzchni całkowitej, z możliwością rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł12 185 m² 45,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta. Na sprzedaż działki o powierzchni 3758 m2, z pozwoleniem na budowę, oraz 8427 m2 jako łąka z dostępem do rzeki. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł1 951 m² 149,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malownicza działka z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 1951 m2. Lokalizacja: dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł392 m² 1 020,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 392 m2 z pozwoleniem na budowę 2 lokali usługowych. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł30,89 m² 21 528 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Szczecina Świetna propozycja na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168,01 m² 7 678,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, wysoki standard, garaż, klimatyzacja, świetna lokalizacja blisko Szczecina oraz Stargardu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł90 m² 7 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 600 m2. Lokalizacja Działka położona w Pogrzymiu, zaledwie 7km od Maszewa i 11 km od Goleniowa. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,79 m² 8 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Świetna oferta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powstałe w 2010 roku z adaptacji poddasza. Nieruchomość położona w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł88 m² 7 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Okazja! Dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88 m2 z działką 260 m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł1 033 m² 51,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna Oferta! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1033 m2, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości moracz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowa oferta - Dom, który spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 120 m2 ( 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł903 m² 542,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Bezrzecze, ul. Bazyliowa | 903 m | Media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 903 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

649 000 zł95,02 m² 6 830,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa okazja, dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lipniku 1 km od Stargardu, około 300.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 059 m² 129,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1059 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona w malowniczej okolicy Czepina, zaledwie 4 km od Gryfina.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom z 1930 roku z widokiem na Odrę, 180 m2, działka 1000 m2- do kapitalnego remontu. Przedstawiam ofertę domu o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 007 m² 99,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Kołczewie zaledwie 4 km od nadmorskiej miejscowości Wisełka. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3007 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 778 m² 529,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3778 m . Lokalizacja Nieruchomość położona w Szczecinie - Skolwinie vis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Cisewo

Cisewo,zachodniopomorskie

795 000 zł140,44 m² 5 660,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Świetna oferta dla osób poszukujących komfortowego domu w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż domy wolnostojące położone w Cisewie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł12 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 miejsca parkingowe zlokalizowane na dzielnicy Gumieńce przy ulicy Kazimierskiej. Miejsca postojowe znajdują się na terenie za szlabanem, co.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 718 m² 98,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malownicza działka z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 17018 m2. Lokalizacja: dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł1 463 m² 198,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1463 m2, położona w miejscowości Niedźwiedź gmina Kobylanka. Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 543 m² 54,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja! Na sprzedaż działka o powierzchni 5543 m2. Działka częściowo zadrzewiona drzewami akacjowymi. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

2 500 000 zł496 m² 5 040,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:730 m²

Gotowiec inwestycyjny-gotowe kwatery pracownicze! Świetna oferta! Na sprzedaż działający biznes. Kwatery pracownicze mieszczące się w Stargardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł58,86 m² 3 380,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,86 m , położone na parterze w jednopiętrowym budynku w miejscowości Casekow (niemcy), zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł109,45 m² 7 756,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Cena leci w dół. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie już dziś Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł982 m² 200,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Kołczewie, zaledwie 4 km od nadmorskiej miejscowości Wisełka. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 982 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 500 zł44,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Świetna oferta! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta. Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł137 m² 6 423,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Jęczydół zaledwie 2 km od Kobylanki! oferta specjalna ograniczona czasowo! Na sprzedaż Nowoczesny Bliźniak Premium 137 m2 powierzchni całkowitej ( 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł40,44 m² 20 029,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 000 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Świetna oferta! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta. Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł769 m² 336,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 769 m2- idealna pod budowę domu. To ostatnia w tej części niezabudowana działka,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 951 m² 102,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malownicza działka powierzchni 1951m2. Lokalizacja: dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo, atrakcyjna lokalizacja W granicach.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij