Biuro: PARADIGM CAPITAL
ul. Czyżówka 16/114 Kraków

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: ukraiński
  • Rejon działania: Polska

O mnie:

Z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem pomagam klientom w wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości. Prowadzę agencję Paradigm Capital, gdzie oferuję kompleksową obsługę od pierwszego kontaktu aż po finalizację transakcji.

W pracy stawiam na jakość i skuteczność: przygotowuję dopracowane oferty, atrakcyjne zdjęcia, opisy odpowiadające realiom i wyróżniające się na tle innych. Dbam o szybki przepływ informacji, przejrzyste warunki i bezpieczeństwo każdej strony.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

W pracy najważniejsze są dla mnie uczciwość, skuteczność i szacunek do drugiego człowieka. Kieruję się potrzebami klienta i dbam o jego bezpieczeństwo na każdym etapie. Największą motywacją są dla mnie zadowolenie klientów i świadomość, że realnie pomagam im osiągnąć cel.

W czym jestem najlepsza:

Najważniejszy jest dla mnie człowiek niezależnie od narodowości. Umiem słuchać, rozumiem potrzeby klientów i potrafię znaleźć dla nich właściwe rozwiązanie. Wyróżnia mnie cierpliwość, empatia i umiejętność jasnej komunikacji także z klientami zagranicznymi. Pracuję z sercem i to widać.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Specjalizuję się także w obsłudze klientów premium oraz inwestorów zainteresowanych wynajmem i zakupem nieruchomości o wysokim potencjale. Ukończyłam filologię polsko-ukraińską, co pozwala mi z empatią i wyczuciem prowadzić rozmowy z klientami z Polski i zagranicy. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem i spokojem w działaniu.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Klienci i współpracownicy cenią mnie za spokój, skuteczność i umiejętność słuchania. Doceniają moje zaangażowanie, empatyczne podejście, jasną komunikację i dopracowane oferty. Wiedzą, że mogą na mnie liczyć w każdej sytuacji działam szybko, uczciwie i z pełnym szacunkiem do drugiego człowieka.

Prywatnie:

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i babcią dwóch wnuków. Wolny czas spędzam z córką i wnukami. Kocham sport, taniec, muzykę i kontakt z ludźmi. Ciągle się rozwijam uczę się nowych rzeczy. Lubię moją pracę, bo łączy działanie z ludźmi i empatię wielu klientów zostaje ze mną na dłużej.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

451 135...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

16

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Halina Namenanik
Halina Namenanik

451 135...

451 135 018

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 260 000 zł1 800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis inwestycji Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 18 arów, położona w Węgrzcach Wielkich, w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł46,31 m² 25 804,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone mieszkanie premium 46,31 M2, balkon, garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie premium o powierzchni 46,31 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

Dom

Modlniczka,małopolskie

8 000 zł251,37 m² 31,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Opis komfortowy dom dla rodziny | ogród + taras 40 m | 15 min do krakowa | garaż Dom, w którym naprawdę czuć przestrzeń i komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

4 600 zł53 m² 86,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Nowoczesne i eleganckie mieszkanie położone w inwestycji Cieszyńska 9 budynku z recepcją, zadbanymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

3 600 zł46,31 m² 77,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie premium 46,31 M2, balkon, garaż Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie premium o powierzchni 46,31 m2, położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł271,27 m² 8 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Opis kraków skotniki dom premium 271 m Z garażem dwustanowiskowym I ogrodem lokalizacja W południowej części Krakowa, w prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

791 860 zł47 m² 16 848,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, kameralne mieszkanie Z balkonem 10 m kraków, zieleń, cisza, garaż Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kraków,małopolskie

635 000 zł616 m² 1 030,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom 6,16 ar + udział W drodze kraków, dębniki / skotniki Spokojne Skotniki, kameralna zabudowa i media przy granicy idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60,50 m² 107,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 3-pokojowy | dębniki | ul. Madalińskiego | bezpośredni widok na wisłę | garaż Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne studio 40 M noble residence wellness ogród Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie typu studio o powierzchni 40.