Grażyna Czaplicka-Bińkowska

Profesjonalny Agent

Grażyna Czaplicka-Bińkowska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Grażyna Czaplicka-Bińkowska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: CZAPLICKA NIERUCHOMOŚCI
Anny Jagiellonki 27/4 Gdańsk

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, inwestycje w nieruchomości
  • Rejon działania: pomorskie
  • Licencja PFRN: 26034
  • Członek w organizacji: SPON Pomorza i Kujaw

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

513 907...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

28

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Grażyna Czaplicka-Bińkowska
Grażyna Czaplicka-Bińkowska

513 907...

513 907 745

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

195 000 zł1 170 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja - cena za 2 działki 360.000 ZL. - 1170m2- 195.000 zł - 1208m2 - 200.000 zł. - 2378m2 - 360.000 zł. Możliwość kupienia również pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 30.2 m na wynajem, umowa długoterminowa. W budynku brak windy. Mieszkanie z balkonem w sąsiedztwie parku Reagana na gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zobacz film. NA filmie pokazane sa dwie kawalerki W tym domu. Komfortowe mieszkanie z 1 miejscem parkingowymi na terenie posesji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40,67 m² 13 031,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe z potencjałem Gdańsk, blisko Śródmieścia! Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,67 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 320 000 zł110 m² 21 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Lokalizacja, która urzeka i zarabia. Serdecznie zapraszamy Państwa do oferty domu położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

225 450 zł3 006 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie 22 działki o zróżnicowanej powierzchni, usytuowanych w malowniczej miejscowości Zła Wieś, położonej w gminie Trąbki Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

978 400 zł114 m² 8 582,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe 92 m z klimatycznym strychem (dodatkowe 22m2) w Radunicy. Wysoki Standard | 2 Miejsca postojowe naziemne | Dwa pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

652 500 zł8 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 378 m² 151,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki znajdują się w miejscowości Gołubiu. Promocja - cena za 2 działki - 2378m2 - 360.000 zł. Możliwość kupienia również.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij