Ewelina Pietras

Ewelina Pietras

Agent nieruchomości

Ewelina Pietras

Agent nieruchomości

Biuro: Rzeszowskie Nieruchomości
Mickiewicza 12 Rzeszów

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny
  • Znajomość języków obcych: angielski

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

533 655...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

15

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Ewelina Pietras
Ewelina Pietras

533 655...

533 655 655

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

480 344 zł49,52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy nową inwestycję na osiedlu Dworzysko. Nowoczesne i kameralne osiedle, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura przedstawiamy 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą. Blok 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy w sprzedaży III etap popularnej inwestycji przy ulicy Dębickiej. W skład tego etapu wchodzi 20 mieszkań. Dostępne są mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54,27 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 899 zł88,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł106,30 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,43 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkania powstają na widokowej działce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 734 zł53,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,58 m2 z ogródkiem 85,63 m2 na parterze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy duże, 4-pokojowe, mieszkanie na piętrze w nowej inwestycji, położonej zaledwie 1 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 440 zł93,20 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 566 zł33,19 m² 12 099,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości prezentujemy II etap inwestycji od sprawdzonego dewelopera na Osiedlu Wilkowyja. Całość składa się z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż połowa bliźniaka (budynek jednorodzinny dwulokalowy) z dużym ogrodem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 301 zł47,92 m² 9 501,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy nowoczesne i kameralne osiedle, zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,77 m , położone w spokojnej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83,80 m² 8 054,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 - II Etap inwestycji w popularnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 843 zł65,17 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,17 m usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 592 zł39,96 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy nową inwestycję na osiedlu Dworzysko. Nowoczesne i kameralne osiedle zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na popularnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 652 zł57,09 m² 8 524,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Mieszkanie 3- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 280 zł56,92 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania- gotowe do odbioru- na nowoczesnym osiedlu w okolicy ul. Lwowskiej! W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej z garażami w bryle budynku. Domy powstają na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 977 zł43,59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 600 zł57,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy kolejny etap inwestycji w świetnej lokalizacji- osiedle Zalesie. Mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 531 zł42,39 m² 10 699,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy wyjątkowe 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,46 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości prezentujemy inwestycję składającą się z 5 budynków w zabudowie szeregowej dwulokalowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 313 zł39,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy kolejny etap inwestycji na ul. Wieniawskiego. Osiedle w cichej i spokojnej części Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł164 m² 5 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy kolejny etap inwestycji w świetnej lokalizacji- osiedle Zalesie. Mieszkanie 4 pokojowe w niskiej zabudowie szeregowej, na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,77 m , na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 828 zł60,47 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących