Ewa Pawińska

Ewa Pawińska

Właściciel biura nieruchomości

Ewa Pawińska

Właściciel biura nieruchomości

Biuro: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI
ul. Stawki 2A lok. U2 Warszawa

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Rejon działania: mazowieckie
  • Licencja PPRN: 30589

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

735 742...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

9

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Ewa Pawińska
Ewa Pawińska

735 742...

735 742 720

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 560 000 zł2 363 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Warszawa Białołęka, ul. Szynowa Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 2 368 m , obejmujący działki ewidencyjne nr.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł450 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 246 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni 450 m , oddana do użytku w maju 2024 roku, położona w malowniczym Kamieńczyku.

Szczegóły ogłoszenia

119,93 zł/m²103 m² 12 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowa, reprezentacyjna powierzchnia biurowa zlokalizowana w centrum Łomianek na ul. Wiślanej. Przestrzeń, która robi wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w pełni przygotowany gabinet pod działalność beauty idealny dla kosmetologa, specjalisty medycyny estetycznej, stylizacji lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

839 944 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania do zamieszkania i są takie, które kupuje się z wizją. To jest właśnie ten drugi typ z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,98 m² 20 844,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie niespełna 36 m wykończone w spójnej kolorystyce, zaprojektowanej przez architekta. Całość utrzymana w tej samej,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 161 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Sokóle, gm. Stanisławów Dom jest w stanie deweloperskim. Oferta zawiera wizualizacje. Parter (74 m2): salon,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 193 m² 70,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Powierzchnia: 2193 m Kształt: trójkątny Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Atuty nieruchomości: decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania z balkonem, na parterze. Budynek jest ogrodzony, teren wokół budynku zadbany, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

153,33 zł/m²15 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stanowisko dostępne od zaraz. Warszawa, ul. Conrada - bielany/bemowo Do wynajęcia gotowe do pracy, w pełni wyposażone stanowisko fryzjerskie.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²25 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli poszukujesz niewielkiego lokalu biurowego w centrum Łomianek to jest to idealna oferta. -doskonała lokalizacja w centrum Łomianek.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²25 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni usługowej Łomianki przestrzeń dla branży beauty Do wynajęcia odnowiona powierzchnia usługowa na piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej części Białołęka, przy ul. Skarbka z Gór, na osiedlu Derby III. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona