Biuro: HOME
Zielonogórska 31, lok. 1.1 Szczecin

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

888 775...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

9

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Ewa Mroczkowska-Ignasiak
Ewa Mroczkowska-Ignasiak

888 775...

888 775 903

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży niedużego domu o pow. 60 m2 zlokalizowanego w miejscowości Wolice w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł212 m² 8 957,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Szukasz nowego miejsca dla rodziny? Doceniasz spokój i odpoczynek we własnym ogrodzie, a jednocześnie nie chcesz zbytnio oddalać się od.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł79,64 m² 9 907,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:795 m²

Jeśli szukasz niedużego i gotowego do wprowadzenia domu w okolicach Bydgoszczy - nie szukaj dalej - ta oferta jest dla Ciebie! Komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Jeśli szukasz nowego domu pod Bydgoszczą i chcesz zdecydować w jaki sposób go urządzić - ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł79,80 m² 3 746,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch niezależnych lokali usługowo-biurowych o łącznej powierzchni 79,8 m2. Znajdują się one na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł19,17 m² 16 640,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz wakacyjnego apartamentu dla siebie, który jednocześnie może generować zyski przez cały rok, to właśnie znalazłeś idealną.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł80 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 099 m²

Zapraszam do zapoznania się ze szczególną ofertą sprzedaży niedużego domu o pow. ok. 80 m2 zlokalizowanego w Zielonczynie w gm. Sicienko,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł330 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży wygodnego domu na Osowej Górze. Budynek ma trzy kondygnacje, a każda z nich.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł133 m² 10 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Dwa urokliwe, nieduże domy położone na jednej przestronnej działce o powierzchni niemal 1500 m praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²63 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na wynajem trzy pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 63,2 m2, świeżo po remoncie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego mieszkania (26,2m2) z dużym balkonem w super lokalizacji. Lokal składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij