Ewa Krawczyk

Ewa Krawczyk

Biuro: AGENCJA NIERUCHOMOŚCI EWA KRAWCZYK
Trakt Lubelski 412 lok 2 Warszawa

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkalne
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 4213

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

501 724...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

23

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Ewa Krawczyk

501 724...

501 724 826

501 724 826

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok 75m2 wysokość 4m przy ul Trakt Lubelski Magazyn suchy czysty na poziomie zero. Brama wjazdowa szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

8 144 000 zł10 180 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka pod zabudowę osiedla Nieruchomości leży na terenie planu zagospodarowania przestrzennego który mówi: max intensywność.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł257 m² 9 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 257m2 m z ogródkiem o powierzchni ok 440m2 i garażem w Wawrze osiedle- las.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł980 m² 1 429 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 980m2 o wymiarach 24m szerokość i 42m długość. Działka leży na terenie objętym aktualnym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł97 m² 14 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni 96,7m2 na działce 250m2 m z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- las w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł5 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam wyjątkowo atrakcyjną przyrodniczo działkę w Józefowie k. Otwocka. bezpośrednio graniczącą z rezerwatem przyrody, z panoramą na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką o powierzchni 1880m2 w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 677 m² 888 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Działka w świetnej okolicy Michalina po zachodniej stronie torów. Na działce rosą stare sosny. Media.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł96,70 m² 14 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 472 300 zł2 747 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Sprzedam działkę w Michalinie, na której jest przestrzeń na budowę domu, oraz rosną stare sosny. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 515 000 zł3 515 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę z dostępem do drogi publicznej na terenie Warszawa - Wawer, miedzeszyn na cele budowlano inwestycyjne. Media do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł97 m² 14 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Sprzedam atrakcyjny lokal 75,96m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Chodzieska Lokal bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł92 m² 11 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:31 m²

Segment o powierzchni 91,78m2 z poddaszem nieużytkowym o powierzchni ok 50m2 i wysokość od 1,9-2,7m na osiedlu Wawer-las Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 100 m2 na terenie zamkniętym. Wysokość od 3m do 4m. Pomieszczenie ocieplone bez ogrzewania przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę kontener o powierzchni ok.30m2 na magazyn. Kontener znajduje się w okolicy ul Trakt Lubelski na wysokości ul Bronowskiej na prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 683 m² 885 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę w Józefowie w okolicy ul Księdza Malinowskiego na wysokości kościoła. Działka w świetnej okolicy Józefowa-.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Sprzedam dom 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 60m2 na działce 455m2 w Wawrze okolica ul Bronowskiej. Dom parterowy składa się z kuchni 7,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij