Ewa Arczewska-Nalepa
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny
- Rejon działania: Staszów, Busko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz
O mnie:
Jestem agentem nieruchomości działającym zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Lubię kontakt z klientem, poznawanie nowych osób i ich spojrzenia na świat. Satysfakcję daje mi znalezienie nieruchomości spełniającej oczekiwania klienta , działam w sposób nieszablonowy i elastyczny. Zależy mi na dobrych relacjach klientami, staram się by każdy czuł się u mnie komfortowo.
Co jest dla mnie ważne w pracy:
W pracy agenta kieruję się rzetelnością i uczciwością, staram się proponować klientom najlepsze dla nich rozwiązania. Klienci chwalą mnie za zaangażowanie i pomysłowość oraz pozytywne podejście do pracy. Mój grafik pracy jako agenta jest elastyczny, potrafię się dostosować w tym względzie do klienta.
W czym jestem najlepsza:
Moją mocną stroną jest kreatywność i pomysłowość, co pozwala mi działać w pracy agenta w niestandardowy sposób. Umiem nawiązywać relacje z ludżmi i potrafię słuchać klienta i zrozumieć potrzeby klienta.
Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Mam duże doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży, znam dobrze branżę remontowo-budowlaną , co wykorzystuję na co dzień w pracy agenta nieruchomości . Zdobyta wiedza w branży nieruchomości pozwala mi na skuteczne radzenie sobie w różnych sytuacjach i szybkie rozwiązywanie problemów.
Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Klienci chwalą mnie za komunikatywność i otwartość oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Współpracownicy doceniają moją pracowitość i skrupulatność.
Prywatnie:
Poza pracą uwielbiam spędzać wolny czas w podróżach i poznawaniu nowych regionów, smaków, zapachów.
Moją pasją jest ogrodnictwo i realizuję się w tym względzie we własnym ogrodzie. Lubię również wędrówki po górach oraz jazdę na rowerze.
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
38
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
883 622...
883 622 711
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Działka budowlana Czechówka
Czechówka,małopolskie
369 000 zł3 500 m² 105,43 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Kościelna
Rytwiany,świętokrzyskie
790 000 zł186 m² 4 247,31 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza
Staszów,świętokrzyskie
279 000 zł59,51 m² 4 688,29 zł/m²
Dom wolnostojący Życiny
Życiny,świętokrzyskie
320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Legionów Polskich
Staszów,świętokrzyskie
39,35 zł/m²216 m² 8 500 zł
Mieszkanie, ul. Wiejska
Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie
830 000 zł197 m² 4 213,20 zł/m²
Dom z garażem, ul. Grotnicka Górna
Nowy Korczyn,świętokrzyskie
939 000 zł120 m² 7 825 zł/m²
Działka rolna Baranów
Baranów,świętokrzyskie
115 000 zł3 463 m² 33,21 zł/m²
Działka budowlana Korzenno
Korzenno,świętokrzyskie
89 000 zł1 930 m² 46,11 zł/m²
Działka budowlana Drugnia
Drugnia,świętokrzyskie
72 000 zł2 357 m² 30,55 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Jędrusiów
Bogoria,świętokrzyskie
469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²
Działka komercyjna Celiny
Celiny,świętokrzyskie
949 000 zł24 139 m² 39,31 zł/m²
Działka budowlana, ul. Klimontowska
Osiek,świętokrzyskie
75 000 zł1 201 m² 62,45 zł/m²
Działka rolna Iwaniska
Iwaniska,świętokrzyskie
59 000 zł600 m² 98,33 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie, ul. Waryńskiego
Busko-Zdrój,świętokrzyskie
379 620 zł34,21 m² 11 096,76 zł/m²
Dom wolnostojący Nowa Huta
Nowa Huta,świętokrzyskie
380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²
Działka leśna Strzegomek
Strzegomek,świętokrzyskie
92 000 zł19 200 m² 4,79 zł/m²
Działka budowlana, ul. Partyzantów
Klimontów,świętokrzyskie
85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Grelewskich
Połaniec,świętokrzyskie
699 000 zł83,50 m² 8 371,26 zł/m²
Dom wolnostojący Zbrodzice
Zbrodzice,świętokrzyskie
355 000 zł115,39 m² 3 076,52 zł/m²
Działka Rytwiany
Rytwiany,świętokrzyskie
87 500 zł1 268 m² 69,01 zł/m²
Działka leśna Strzegomek
Strzegomek,świętokrzyskie
63 000 zł7 300 m² 8,63 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Górki
Górki,świętokrzyskie
130 000 zł67,40 m² 1 928,78 zł/m²
Dom wolnostojący Zofiówka
Zofiówka,świętokrzyskie
285 000 zł200 m² 1 425 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Opatowska
Staszów,świętokrzyskie
1 799 000 zł741,38 m² 2 426,56 zł/m²
Działka budowlana Widuchowa
Widuchowa,świętokrzyskie
65 000 zł600 m² 108,33 zł/m²
Dom wolnostojący Podmaleniec
Podmaleniec,świętokrzyskie
839 000 zł128,56 m² 6 526,14 zł/m²
Działka rolna Żuków
Żuków,świętokrzyskie
119 000 zł11 163 m² 10,66 zł/m²
Działka Żuków
Żuków,świętokrzyskie
69 000 zł900 m² 76,67 zł/m²
Dom wolnostojący Suchowola
Suchowola,świętokrzyskie
549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²
Dom wolnostojący Szaniec
Szaniec,świętokrzyskie
525 000 zł123 m² 4 268,29 zł/m²
Dom wolnostojący Modliborzyce
Modliborzyce,świętokrzyskie
199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²
Działka rekreacyjna Życiny
Życiny,świętokrzyskie
195 750 zł783 m² 250 zł/m²
Działka rolna Strzegomek
Strzegomek,świętokrzyskie
129 000 zł6 500 m² 19,85 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Rzeczki
Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie
420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²
Dom wolnostojący Chmielnik
Chmielnik,świętokrzyskie
630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki
Połaniec,świętokrzyskie
266 000 zł45,20 m² 5 884,96 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Wiejska
Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie
590 000 zł157 m² 3 757,96 zł/m²
Działka rolna Baranów
Baranów,świętokrzyskie
125 000 zł4 200 m² 29,76 zł/m²
- ...
- 1
- 2