Dominik Niećko

Dominik Niećko

Agent nieruchomości

Dominik Niećko

Agent nieruchomości

Biuro: Metrohouse Rybnik
Św.Antoniego 10 Rybnik

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

699 585...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

25

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Dominik Niećko
Dominik Niećko

699 585...

699 585 473

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

375 000 zł2 917 m² 128,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokój, przestrzeń i brak sąsiadów idealne miejsce na Twój dom! Cztery Działki o wielkości 2917 m (150m x 22m) z Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł39 830 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka leśna 39 830 m - duży teren inwestycyjny, rybnik Atrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,81 m² 4 324,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne M4 z dużym balkonem i pięknym widokiem - Pszów, os. Kościuszki! Na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie typu M4,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł9 660 m² 103,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Blisko Hektar Gruntu w Urokliwej Okolicy Las, cisza i Prywatność! Działka 9660 m z idealna opcja pod wille w spokojnej okolicy. Potężna.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł39,33 m² 5 822,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Wyremontowane M2 na parterze z balkonem - Radlin, ul. Irysowa! Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39,33.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38,64 m² 4 917,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne M3 dla pary, kawalera lub pod wynajem! Na sprzedaż 2-pokojowe odświeżone mieszkanie(38,64 m2) w Centrum Rydułtów! Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł45,97 m² 3 893,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Genialna oferta "na start" lub dla rodziny! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(45,97 m2) na parterze przy ulicy Solskiego! Nieruchomość posiada świetny.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł54,59 m² 5 202,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie 54,59 m - ul. Karskiego Balkon 4 piętro Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,70 m² 5 010,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje na parterze + garaż w cenie Centrum Pszowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł43,38 m² 4 379,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetna opcja "na start" dla młodych! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(43,38 m2) z balkonem przy ulicy Bema w Kuźni Raciborskiej! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł700 m² 167,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka w kształcie trapezu w spokojnej, kameralnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela o powierzchni 700.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł29,05 m² 6 540,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,05 m , gotowa do zamieszkania, zlokalizowana w świetnej części Rybnika przy ul. Dąbrówki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,34 m² 6 282,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja! 2 pokoje z balkonem / 1 piętro - Żory, os. Gwarków! Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,77 m² 5 105,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ustawne 3 pokoje z widokiem na góry - idealne dla młodych rodzin! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł67,88 m² 5 524,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Bliźniak z dużym tarasem spokojne życie w Jeleśni (blisko Żywca) Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla małej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje na parterze w spokojnej okolicy - Rybnik, ul. Lotników! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

245 500 zł46,79 m² 5 246,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje + garaż w cenie / centrum Rydułtów! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. Krzyżkowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 717 m² 82,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z częścią budowlaną i dużym terenem zielonym w spokojnej części Rybnika! Na sprzedaż płaska działka.

Szczegóły ogłoszenia

337 777 zł90,80 m² 3 720,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Połączenie wygody, przestrzeni z naturą wokoło! Przestronne M4 z balkonem tuż przy lesie ul. Jastrzębska Lokal mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,40 m² 6 150,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł37,88 m² 5 015,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,88 m2) na parterze przy ulicy Morcinka! Mieszkanie jest zadbane i gotowe do wejścia po delikatnym odświeżeniu!.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł51,15 m² 8 993,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36,04 m² 4 578,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 36,04 m 1 piętro Świerklany, ul. Spacerowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,16 m² 5 398,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m przy ul. Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł46,20 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł52,60 m² 4 752,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Genialne, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem! Na sprzedaż M3 o powierzchni 52,6 m z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Dom do własnej aranżacji na dużej działce - las tuż obok! Na sprzedaż dom do własnej aranżacji położony w Rybniku przy ul. Buhla (zebrzydowice),.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł137,56 m² 4 354,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Dom do własnej aranżacji w spokojnej części Rybnika Golejów, ul. Morwowa Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w Rybniku -.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł52,42 m² 2 231,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Tanie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rybniku! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 073 m² 60,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna parcela w spokojnej zielonej okolicy! Piece, gmina Gaszowice, ul. Żytnia (dostęp również od ul. Krzywej) Na sprzedaż duża działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij