Beata Kańtoch

Profesjonalny Agent

Beata Kańtoch

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości, zarządca nieruchomości

Beata Kańtoch

Biuro: Consensio
Halembska 113 Ruda Śląska

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości komercyjne
  • Rejon działania: Śląskie
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 788

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

601 934...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

17

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Beata Kańtoch
Beata Kańtoch

601 934...

601 934 091

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 200 000 zł426 m² 2 816,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedam nieruchomość mieszkalno- użytkową o łącznej powierzchni użytkowej 406 m2 położoną w Rudzie Śląskiej dzielnica Halemba, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł109,11 m² 7 240,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Sprzedam dom wolnostojący piętrowy. Położony w Rudzie Śląskiej Halemba, przy ul. Rybnickiej powierzchnia użytkowa 110m2, powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,45 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie w Katowicach na osiedlu Bażantów. Mieszkanie jest wyposażone. Parking dostępny na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 43m w Katowicach przy ul. Sokolskiej 30a znajdujący się na 3 piętrze. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł83,40 m² 4 436,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,40 m , położone w kamienicy w Zabrzu przy Placu Krakowskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

31 900 zł1 100 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 265 m²

Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni ok. 1100m2 Budynek składa się z: 1. Hali usługowej wysokość w najwyższym punkcie 3,60 m - Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu