Profesjonalny Agent
Bartłomiej Błoński
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, inwestycje w nieruchomości
- Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki
- Rejon działania: Lubuskie
O mnie:
Bartłomiej Błoński to człowiek, którego energia i determinacja zarażają innych. Choć w przeszłości osiągnął wiele sukcesów jako zawodowy piłkarz, to teraz skupia się budowaniu relacji z zadowolonymi klientami.
Bartłomiej Błoński to utalentowany sprzedawca, który od ponad 10 lat działa w różnych sektorach gospodarki. Jego perfekcjonizm i profesjonalizm w podejściu do pracy zawsze przynosi doskonałe wyniki, zarówno dla jego klientów, jak i dla firm, w których pracował.(...)
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Szacowanie ceny nieruchomości
Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
-
Zarządzanie nieruchomościami
Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.
-
Zarządzanie najmem
Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.
-
Przygotowanie wirtualnych wizyt
Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.
-
Profesjonalne wideo nieruchomości
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
19
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
663 667...
663 667 001
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
210 000 zł46,90 m² 4 477,61 zł/m²
Dom z garażem, ul. Parkowa
Szprotawa,lubuskie
1 071 732 zł267,98 m² 3 999,30 zł/m²
397 000 zł50,20 m² 7 908,37 zł/m²
1 230 000 zł12 500 m² 98,40 zł/m²
Dom z garażem Oleszna Podgórska
Oleszna Podgórska,dolnośląskie
167 000 zł177,50 m² 940,85 zł/m²
Dom wolnostojący Drzeniów
Drzeniów,lubuskie
247 000 zł124 m² 1 991,94 zł/m²
Działka Drzeniów
Drzeniów,lubuskie
328 350 zł13 134 m² 25 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Wioska
Wioska,dolnośląskie
129 720 zł920 m² 141 zł/m²
Działka budowlana Kolsko
Kolsko,lubuskie
71 000 zł999 m² 71,07 zł/m²
217 770 zł3 111 m² 70 zł/m²
Działka Nowa Kopernia
Nowa Kopernia,lubuskie
177 000 zł7 600 m² 23,29 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona Wykroty
Wykroty,dolnośląskie
399 000 zł9 800 m² 40,71 zł/m²
667 000 zł147 m² 4 537,41 zł/m²
Działka Nowa Kopernia
Nowa Kopernia,lubuskie
157 000 zł6 900 m² 22,75 zł/m²
240 660 zł3 438 m² 70 zł/m²
77 000 zł1 074 m² 71,69 zł/m²
Działka budowlana Kolsko
Kolsko,lubuskie
47 000 zł1 080 m² 43,52 zł/m²
Działka budowlana Rogówek
Rogówek,dolnośląskie
266 481 zł3 063 m² 87 zł/m²
333 000 zł64,30 m² 5 550 zł/m²
199 000 zł36,98 m² 5 381,29 zł/m²