Barbara Pryczkowska

Profesjonalny Agent

Barbara Pryczkowska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Barbara Pryczkowska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: Biuro Nieruchomości PERUM Barbara Pryczkowska
ul. Ogrodowa 6 Bukowina

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkalne
  • Rejon działania: Sierakowice, Lębork, Wejherowo, Trójmiasto
  • Licencja PFRN: 22840

O mnie:

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, kupnem, wynajmie i zarządzaniem nieruchomości. Specjalizujemy się w nieruchomościach takich jak: domy, mieszkania, działki, grunty rolne.

Zaangażowanie, pasja i doświadczenie wynikające z wieloletniej praktyki sprawiają, że swobodnie poruszam się w temacie nieruchomości. Każdemu Klientowi oferuje indywidualne podejście, profesjonalną obsługę, doradztwo oraz pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z nieruchomościami.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Każdemu Klientowi oferuje indywidualne podejście, profesjonalną obsługę, doradztwo oraz pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z nieruchomościami.

Pracujemy wierząc w zaangażowanie, profesjonalizm, skuteczność i otwartość.

W czym jestem najlepsza:

Pracowitość, szacunek, otwartość.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Jestem Pośrednikiem Nieruchomości i Architektem Krajobrazu. Posiadam Licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości o numerze 22840.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

O mnie klienci mówią cytuję z opinii w google : " bardzo uczciwa zaangażowana i nie zwykle miła osoba która w swoją pracę wkłada całe serce jest godna zaufania polecam korzystać z usług Pani Basi jest dyspozycyjna i bardzo sumienna"

Prywatnie:

Jestem szczęśliwą żoną i mamą 2 letniego synka. Czytam książki i uprawiam sport bieganie. Pasją moją oprócz nieruchomości jest architektura krajobrazu w wolnym czasie projektuję ogrody.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

662 790...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

10

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Barbara Pryczkowska
Barbara Pryczkowska

662 790...

662 790 541

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

215 000 zł1 174 m² 183,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1174 m2 przy ulicy Leśnej w Kamienicy Królewskiej, gmina Sierakowice, powiat kartuski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Linia,pomorskie

148 000 zł1 613 m² 91,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedażą jest działka usługowo-mieszkaniowo inwestycyjna w Linii przy ulicy Świerkowej o powierzchni 1613 m2. Teren nieruchomości płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł1 367 m² 90,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam dwie działki budowlane obok siebie o powierzchni 1367 m2 i 1360 m2 w Załakowo, gmina Sierakowice, powiat Kartuski .Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 195 m² 128,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano - letniskową o powierzchni 1195 m2 w Załakowie, gmina Sierakowice, powiat Kartuski, województwo pomorskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł125,39 m² 5 183,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

W sprzedaży prawa lub lewa połowa bliźniaka w stanie deweloperskim w Linii o powierzchni całkowita 125,39 m2 i powierzchnia działki 597.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Parchowo,pomorskie

278 000 zł1 498 m² 185,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę blisko jeziora Mausz 8 min pieszo z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 1498 m2.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 405 m² 41,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy zagrodowej pod budowę domu wolnostojącego z garażem i budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,37 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Redzie przy ul. Długiej 30 o powierzchni 45,37 m2. Mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 444 m² 339,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w strefie wielofunkcyjnej z zabudową mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1444 m2 w Lubiatowie ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł90,19 m² 7 650,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Sprzedam przestronną połowę lewą lub prawą bliźniaka, lokalu mieszkalny o powierzchni użytkowej 90,19 m2 przynależy działka o powierzchni 521.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł1 205 m² 111,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną pod budowę domu wolnostojącego z garażem o powierzchni 1205 m2 w Bukowinie, gmina Cewice, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł995 m² 241,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedażą jest działka budowlana z warunkami zabudowy w Małkowie przy ulicy Żurawiej (na samym końcu w najpiękniejszym miejscu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym o powierzchni całkowitej domu 130 m i powierzchni działki 1300 m w Bukowinie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,90 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem mieszkania przytulnego, słonecznego 2 pokojowego o powierzchni 37,90 m2 na czwartym piętrze, blok z windą w Gdańsku Stogi ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż ,ranczo Natura, to dwa domki drewniane o powierzchni 70 m2 i 35 m2, ocieplane całoroczne usadowione na działce o powierzchni 918.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30 647 m² 6,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Klienci, sprzedam grunt rolny łiv łąki trwałe o powierzchni 3,0647 ha przeliczeniowych 1,8388 ha w Redkowice, gmina Nowa Wieś Lęborska,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 980 m² 151,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.