Biuro: Renomahome
Biskupia 1 Legnica

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Rejon działania: powiat wałbrzyski
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 7765

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

883 334...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

53

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Artur Kasperowicz
Artur Kasperowicz

883 334...

883 334 836

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

189 000 zł33 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania Jedyne w swoim rodzaju , unikatowe mieszkanie położone na Podzamczu w wysokim bloku. Powiększona kawalerka o powierzchni 33 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł51 m² 4 392,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania! 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Wałbrzycha przy ulicy Moniuszki. Nowe budownictwo-blok z cegły wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 746 m² 52,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania! 5 hektarowa działka rolna, położona w miejscowości Nowe Siodło, nieopodal Mieroszowa na Dolnym Śląsku , tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48,06 m² 4 972,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Do sprzedania! Rewelacyjnie wykończone , przytulne mieszkanie położone w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój przy ulicy Legnickiej. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42,76 m² 4 420,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie przy lesie - Wałbrzych, stary Zdrój! Atrakcyjna oferta! Mieszkanie przy lesie - Wałbrzych, stary Zdrój. Cena: 189.000.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:885 m²

Do sprzedania! Położony w niezwykle spokojnym miejscu, przy szlakach turystycznych, na Szczawienku , poniemiecki dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania! Uwaga! zdjęcia ulepszone- mieszkanie wymaga kapitalnego remontu W centrum Piaskowej Góry 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:3/34

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! W centrum Piaskowej Góry, przy ulicy Miłosza, 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł63 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Do sprzedania Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 2 piętrze kameralnego budynku. Nieruchomość znajduje sie przy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania! Położone w świetnej lokalizacji Białego Kamienia, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku powstałego w 1994.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł103 m² 2 214 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania Bardzo ciekawe dwupoziomowe mieszkanie położone w Wałbrzychu przy ulicy Rycerskiej w ścisłym centrum miasta. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Do sprzedania Mieszkanie położone na tzw górce Starego Zdroju, w cichym i spokojnym miejscu Układ: 2 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł32 m² 2 781 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Sprzedam Małe,przytulne mieszkanie, położone w Głuszycy przy ulicy Bohaterów Getta w zadbanej kamienicy. 1 piętro, okna pcv, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w pobliżu pl. Grunwaldzkiego (ok. 120m), oraz niedaleko budynku Sądu Rejonowego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania! Na Nowym Mieście, w plombie z lat 90 tych, 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 47 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł48,62 m² 4 111,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania! W plombie na Nowym Mieście 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze Ze względu na konieczność wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż Mieszkanie 66 m położone na Nowym Mieście przy spokojnej i cichej ulicy Fredry, znajdujące się na trzecim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania! W rewelacyjnym, cichym miejscu dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach Psiego Pola ustawne, 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł22 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania! Małe, przytulne mieszkanie położone w Głuszycy przy ulicy Bohaterów Getta. Kameralny budynek, cisza i spokój. Pierwsze piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł41 m² 5 829 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze przy ulicy Reymonta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania Spółdzielcze - Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,60 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! rezerwacja! Na wałbrzyskim osiedlu Podzamcze - 2 pokojowe, środkowe mieszkanie położone przy ulicy Grodzkiej. Idealne pod zakup na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w wieżowcu na 6 piętrze, lokal posiada powierzchnię 29 m2 i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania! Mieszkanie położone w Wałbrzychu na Podgórzu przy ulicy Niepodległości nieopodal kościoła Budynek zadbany, po remoncie: - dach, -.

Szczegóły ogłoszenia

17,33 zł/m²375 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Do długoterminowego wynajmu! Część budynku (hali) o powierzchni około 375 m2 w dzielnicy Piaskowa-Góra w Wałbrzychu. Parter magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 45m , położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł77 m² 3 701,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania! Bardzo ciekawe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w niedużej, zadbanej kamienicy w centrum Białego Kamienia Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania położone przy ulicy Dąbrowskiego na Białym Kamieniu 1 pokojowe mieszkanie po remoncie Łączna powierzchnia mieszkania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Moniuszki. Nowe budownictwo, 3 piętro, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł77,65 m² 3 335,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania Duże, przestronne mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu, w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania! W zabytkowej willi, w samym sercu uzdrowiska Szczawna Zdrój 2 pokojowe mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu. Układ.