Profesjonalny Agent
Arkadiusz Wąsowicz
Agent nieruchomości
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkalne
- Znajomość języków obcych: angielski
- Rejon działania: Toruń i powiat toruński
O mnie:
Jestem agentem nieruchomości od kilku lat. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w znalezieniu mieszkania, działki budowalnej, domu zapraszam do kontaktu.
Specjalizuję się również w promocji i sprzedaży nieruchomości, w związku z czym jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia profesjonalnego agenta czekam na Państwa telefon :)
Co jest dla mnie ważne w pracy:
W mojej pracy kieruje się satysfakcją klienta oraz profesjonalnym przygotowaniem oferty, a także dokumentacji nieruchomości niezbędnej do dokonania transakcji zakupu-sprzedaży.
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Pomoc w pozyskaniu finansowania
Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
16
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
664 165...
664 165 355
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajkowa
Sąsieczno,kujawsko-pomorskie
499 000 zł142,99 m² 3 489,75 zł/m²
Dom wolnostojący Broniewek
Broniewek,kujawsko-pomorskie
450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²
Działka Likiec
Likiec,kujawsko-pomorskie
119 840 zł4 280 m² 28 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza
Toruń,kujawsko-pomorskie
645 313 zł62,50 m² 10 325,01 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa
Inowrocław,kujawsko-pomorskie
129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa
Toruń,kujawsko-pomorskie
669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²
Działka Likiec
Likiec,kujawsko-pomorskie
273 000 zł18 200 m² 15 zł/m²
1 366 900 zł9 063 m² 150,82 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Łubinowa
Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie
950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włocławska
Toruń,kujawsko-pomorskie
612 963 zł65,91 m² 9 300 zł/m²
Działka Wólka
Wólka,kujawsko-pomorskie
278 300 zł12 100 m² 23 zł/m²
Działka rekreacyjna
Mierzynek,kujawsko-pomorskie
39 000 zł789 m² 49,43 zł/m²
Działka budowlana
Wałbrzych,dolnośląskie
13 329 355 zł140 309 m² 95 zł/m²
Działka Likiec
Likiec,kujawsko-pomorskie
156 800 zł5 600 m² 28 zł/m²
Działka Rojewo
Rojewo,kujawsko-pomorskie
36 096 zł3 200 m² 11,28 zł/m²
Działka Blinno
Blinno,mazowieckie
453 000 zł30 200 m² 15 zł/m²
Działka Wólka
Wólka,kujawsko-pomorskie
1 104 000 zł48 000 m² 23 zł/m²
Działka Wólka
Wólka,kujawsko-pomorskie
618 700 zł26 900 m² 23 zł/m²
Działka budowlana Skudzawy
Skudzawy,kujawsko-pomorskie
79 000 zł750 m² 105,33 zł/m²
Działka Likiec
Likiec,kujawsko-pomorskie
140 616 zł5 022 m² 28 zł/m²
Działka Likiec
Likiec,kujawsko-pomorskie
374 900 zł16 300 m² 23 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gronowa
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
618 860 zł63,80 m² 9 700 zł/m²
Działka Blinno
Blinno,mazowieckie
259 000 zł21 600 m² 11,99 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kortowa
Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie
809 445 zł77,09 m² 10 500 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 700-lecia
Ciechocinek,kujawsko-pomorskie
564 893 zł70,70 m² 7 990 zł/m²
Działka Stary Kobrzyniec
Stary Kobrzyniec,kujawsko-pomorskie
181 608 zł16 100 m² 11,28 zł/m²
Działka budowlana Likiec
Likiec,kujawsko-pomorskie
2 412 700 zł104 900 m² 23 zł/m²
Działka Wólka
Wólka,kujawsko-pomorskie
49 000 zł800 m² 61,25 zł/m²
Działka Wólka
Wólka,kujawsko-pomorskie
112 560 zł4 020 m² 28 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z aneksem, ul. Donimirskiego
Toruń,kujawsko-pomorskie
992 871 zł100,29 m² 9 900 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z aneksem, ul. Heweliusza
Toruń,kujawsko-pomorskie
827 830 zł87,14 m² 9 500 zł/m²
Działka budowlana
Sąsieczno,kujawsko-pomorskie
450 000 zł10 000 m² 45 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heweliusza
Toruń,kujawsko-pomorskie
611 357 zł57,27 m² 10 675 zł/m²
Działka Józefowo
Józefowo,mazowieckie
921 250 zł73 700 m² 12,50 zł/m²
Działka Blinno
Blinno,mazowieckie
298 000 zł7 500 m² 39,73 zł/m²
632 100 zł4 214 m² 150 zł/m²
Działka Likiec
Likiec,kujawsko-pomorskie
234 600 zł10 200 m² 23 zł/m²
Działka Wólka
Wólka,kujawsko-pomorskie
91 364 zł3 263 m² 28 zł/m²
Dom z piwnicą, ul. Toruńska
Inowrocław,kujawsko-pomorskie
1 600 000 zł900 m² 1 777,78 zł/m²
- ...
- 1
- 2