Anna Troszczyńska

Anna Troszczyńska

Właściciel biura nieruchomości

Anna Troszczyńska

Właściciel biura nieruchomości

Biuro: Troszczyńska Nieruchomości
ul. Racławicka 4 lok. 4 Częstochowa

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości mieszkalne

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

Zwiń

508 020...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

7

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Anna Troszczyńska
Anna Troszczyńska

508 020...

508 020 620

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

329 900 zł51 m² 6 468,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w dzielnicy Brynów przy ul. Orkana Mieszkanie składa się z ; - dwóch dużych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł48,20 m² 6 844,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na parterze o pow 48,2 mkw Mieszkanie składa się z ; - dużego pokoju - małego pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże mieszkanie o pow 62 mkw , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Raków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania ,składające się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona szeregówka w kameralnej zabudowie w dzielnicy Połnoc Dom ma pow 126,85 mkw pow użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,50 m² 6 406,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest fajna kawalerka o pow prawie 30 metrów , zlokalizowana na parterze w bloku niskim w dzielnicy Tysiąclecie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł36,27 m² 7 719,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w samym centrum Kłobucka. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze. - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł74,40 m² 4 771,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest już duże 4 pokojowe mieszkanie o pow 74,4 mkw, zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:804 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o pow 100 mkw zlokalizowany na Tysiącleciu Składa się z : - salonu połączonego z kuchnią - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 76,09 m z tarasem | Parkitka | Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,09 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w samym Centrum miasta. - mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w samym centrum Kłobucka, na trzecim piętrze. M Mieszkanie ma pow 38 mkw Posiada : - duży.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone trzypokojowe mieszkanie o pow 58 mkw z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł30,65 m² 8 450,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona kawalerka w dzielnicy Wyczerpy. Mieszkanie składa się z : - pokoju z dużym balkonem (w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położony dom wolnostojący o pow 130 m2 na dużej działce o pow 1595. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 239 m² 106,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój wymarzony dom! w spokojnej w cichej otoczonej zielenią i lasem okolicy! Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij