Anna Kaszub

Anna Kaszub

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Anna Kaszub

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: KASZUB NIERUCHOMOSCI
Ratuszowa 4 Żary

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Rejon działania: lubuskie, dolnośląskie
  • Licencja PFRN: 29466

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

572 118...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

27

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Anna Kaszub
Anna Kaszub

572 118...

572 118 907

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

288 000 zł47,82 m² 6 022,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47,82 m z balkonem i piwnicą 2. piętro, osiedle Muzyków świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy jasne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 231 m² 242,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Wronczynek, gmina Pobiedziska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1231 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł188 m² 3 882,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:402 m²

Dom z ogromnym potencjałem Idealny dla Twojej rodziny w Żarach (kunice) Szukasz przestrzeni, która zapewni komfort każdemu członkowi rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Łęknicy bezpośrednie sąsiedztwo Parku Mużakowskiego Na sprzedaż solidny dom z lat 2000., położony.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł206,01 m² 4 368,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:93 m²

Na sprzedaż: prestiżowa kamienica biurowa w centrum miasta wyjątkowa oferta inwestycyjna! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 538 m² 46,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Złotniku Oferta sprzedaży działka o powierzchni 2538m2 położona w Złotniku - malowniczej miejscowości nieopodal Żar ( 10.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł62,67 m² 2 553,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w miejscowości Iłowa, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Żar,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł104,35 m² 3 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogródkiem, garażem i altaną Mirostowice Dolne Jeśli szukasz nieruchomości, która zapewni przestrzeń porównywalną.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż przestronny dom Żary, ul. Kielecka Na sprzedaż solidny, funkcjonalny dom o powierzchni około 200 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł67 m² 7 895,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z duszą i własnym ogrodem ul. Lubelska, żary Z powodu wyjazdu oferujemy na sprzedaż! Pełne wyposażenie pozostaje dla.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Na sprzedaż: kamienica w centrum Lubska idealna inwestycja! Oferujemy na sprzedaż kamienicę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 112,29 m Oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 112,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

94 039 zł1 100 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż w miejscowości Marszów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Marszów, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

164 920 zł1 736 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Lubomyślu koło Żar Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1736 m wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł192,79 m² 4 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Sportowej w Żarach prestiżowa lokalizacja, świetny stan techniczny Na.

Szczegóły ogłoszenia

13,75 zł/m²400 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt komercyjny w Iłowej bezpośrednio przy autostradzie A4 | Idealna lokalizacja dla biznesu Oferujemy na wynajem w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki z budynkiem w Grotowie doskonała lokalizacja pod działalność gospodarczą! Lokalizacja: grotów, gmina Lipinki Łużyckie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie ok. 60 m z dużym tarasem Żary, ul. Dolnośląska Przedmiotem oferty jest komfortowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł400 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 058 m²

Szczegóły ogłoszenia

236 396 zł2 092 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane w Lubomyślu Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lubomyśl, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 058 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł359,21 m² 5 564,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 218 m²

Rezydencja w stylu nowoczesnym | projekt Ambasador | Kadłubia | 3218 m działki Ze względu na poszanowanie prywatności właścicieli, szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł200 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom z częścią usługową, ogrodem, sadem i basenem | Lipinki Łużyckie | ok. 200 m Na sprzedaż komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,40 m² 6 442,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy deptaku 71,40 m po kapitalnym remoncie! Unikatowe wnętrze łączące egzotyczne drewno, naturalne kamienie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł150 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość położoną w Witoszynie Górnym składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,56 ha. Na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż: obiekt po byłej kotłowni centrum Żar, ul. Browarna Na sprzedaż obiekt po byłej kotłowni, zlokalizowany w ścisłym centrum Żar, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł292,49 m² 5 299,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 873 m²

Duży dom z halą. Oferta sprzedaży domu wraz z halą - Trzebiel Nieruchomość o powierzchni użytkowej całkowitej 543,95 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

254 915 zł2 999 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Suchleb, gmina Lipinki Łużyckie Powierzchnia: 2999 m Wyjątkowa lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na ul. Kaszubskiej, na pierwszym piętrze w budynku w zabudowie szeregowej jednopiętrowej. To lokal, który.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł2 228 m² 1 750,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Obiekt Z historią, przestrzeń do nowej wizji żary W ofercie sprzedaży budynek o dużej skali i jeszcze większym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł779 m² 93,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Siodło koło Żar Szczegóły działki: powierzchnia: 779 m Warunki zabudowy: już.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości Włostów, w pobliżu Żar Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem Powierzchni Biurowych w Żarach Poszukujesz nowoczesnego, komfortowego miejsca do pracy? Oferujemy w pełni wyposażone biura.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł187,80 m² 1 490,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 643 m²

Duży dom z potencjałem Drożków koło Żar 187,8 m | 2 kondygnacje | możliwość 2 mieszkań | duża działka Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł13 300 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż w miejscowości Włostów koło Żar Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Włostów, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż: dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Jabłonów Na sprzedaż oferuję przestronny dom położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł362,80 m² 2 260,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Wyjątkowy dom z niepowtarzalnym klimatem, dbałością o detale i możliwością wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań Dom obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania z potencjałem na własną aranżację Lubsko Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł59,90 m² 4 090,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Potencjał i Przestrzeń Mieszkanie 59,9 m na zamkniętym terenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł400 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:3 239 m²

Dom do Remontu w Drożkowie koło Żar Szukasz wyjątkowej nieruchomości z ogromnym potencjałem? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij