Anna Karolewska

Anna Karolewska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Anna Karolewska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: Estate Bloom Anna Karolewska
ul. Zdrowa 5/9 Kiełczów

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Rejon działania: Wrocław, Kiełczów
  • Licencja PFRN: 28832

O mnie:

Planujesz zakup lub sprzedaż nieruchomości? To świetnie! Jesteś na dobrej drodze, by z sukcesem sfinalizować taką transakcję!

Nazywam się Anna Karolewska i od kilku lat pracuję jako doradca do spraw nieruchomości. Pozytywne opinie klientów oraz kilkadziesiąt przeprowadzonych transakcji pomogły mi podjąć decyzję o założeniu własnego biura nieruchomości Estate Bloom.

Dobre relacje to fundament, na którym zamierzam budować sukces swojej firmy.(...)

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

725 311...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

11

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Anna Karolewska
Anna Karolewska

725 311...

725 311 313

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

549 000 zł45,25 m² 12 132,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym położone w Kiełczowie zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł27 175 m² 110,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Chróstniku przy ulicy Jarzębinowej. Działka numer 6 powierzchnia 2, 7175 ha w mpzp oznaczona symbolem R21 przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł60,18 m² 11 282,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do 22.05. NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie (60,18 m2) z ogródkiem (57 m2) i miejscem postojowym w Kiełczowie- do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 376 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka z potencjałem pod dom jednorodzinny i agroturystykę Kątna, gmina Długołęka | 2376 m | teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł128,66 m² 10 026,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja do 25.05.2026 NA SPRZEDAŻ: Parterowy dom wolnostojący z garażem z 2022 roku, położony na 1000 m2 działce w Oleśniczce gm.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 122 m² 552,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Wilczyce w gm.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 001 m² 93,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka rolna z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Lokalizacja: kątna (gm. Długołęka) ul. Lawendowa spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Więcej

Na skróty

Tu zaczyna się dom

Oferta

Tu zaczyna się dom