Anna Hoffman

Anna Hoffman

Agent nieruchomości

Anna Hoffman

Agent nieruchomości

Biuro: Golden Keys
Krakowska 57 Andrychów

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, wynajem

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

Zwiń

608 819...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

104

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Anna Hoffman
Anna Hoffman

608 819...

608 819 309

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

280 000 zł24,52 m² 11 419,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Roczynach, w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu granicy Andrychowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł946 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

W skład oferty wchodzą dwa połączone budynki o łącznej powierzchni użytkowej 946 m , usytuowane na działce 805 m : 1. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł350 m² 1 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom w Rzykach z lat 90-tych o czterech kondygnacjach, usytuowany na działce o powierzchni 6,26 ara. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

27,27 zł/m²99 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 99 m , zlokalizowany w centrum Andrychowa, bezpośrednio przy dużym publicznym parkingu, co.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł8 528 m² 87,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 85.28 arów. Działka podzielona na 4 działki budowlane (każda od 10ar do 13ar) oraz działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 118 m² 155,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka budowlana położona w malowniczej części miejscowości Roczyny. Spokojna okolica, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł61,02 m² 8 112,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,02 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 352 m² 88,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wieprzu o powierzchni 13,52 ara. Działka w całości, mieszkaniowo usługowa. Działka w okolicach lasu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 805 m² 149,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 18,05 ara (1805 m ), zlokalizowaną w spokojnej i zielonej miejscowości Brzezinka.

Szczegóły ogłoszenia

119,58 zł/m²132,13 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy zlokalizowany w Andrychowie na parterze odnowionego budynku, położonego w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w Andrychowie. Nieruchomość usytuowana przy jednej z bocznych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł100,01 m² 7 199,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom pasywny, wolnostojący realizowany według projektu Dom w kosaćcach 9 (bez odstępstw). Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

23,81 zł/m²525 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o powierzchni użytkowej 525m2 (w tym 498m2 na parterze i 27m2 na poddaszu). Budynek oddany do użytkowania w 2015 r. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł472 m² 2 966,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z dwoa mieszkaniami powyżej Kamienica z 1900 roku to trzypiętrowy budynek z podpiwniczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²320 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Chocznia Na wynajem lokal usługowo handlowy o powierzchni użytkowej 294 m2 (320m2 powierzchni całkowitej). Oferowany jako duża otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

103 500 zł901 m² 114,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,01 ara, położona w Targanicach. Nieruchomość ma nieregularny kształt i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 104 m , położony we Frydrychowicach, gmina Wadowice. Budynek w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł220 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:853 m²

Na sprzedaż komfortowy, solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 220 m , położony w spokojnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł779,29 m² 3 464,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w Andrychowie z dużym ogrodem. Dom został zbudowany w 1997r. na działce o powierzchni 25,03 ar.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 684 m² 157,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną, płaską i doskonale nasłonecznioną działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł42,58 m² 3 992,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna położona w malowniczej miejscowości Rzyki, o powierzchni 42,58 ara. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43,80 m² 5 936,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,8 m , zlokalizowane przy ul. Metalowców 18 w Andrychowie. Lokal położony jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz z użyciem materiałów najwyższej jakości, zlokalizowane na nowopowstającym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 413 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Inwałdzie, przy granicy z Andrychowem. Działka jest płaska, posiada dojazd drogą prywatną, do.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,10 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwustronnie rozkładowe o powierzchni 48,1 m , położone na parterze budynku przy ulicy Lenartowicza. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł250 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka rod z domkiem o powierzchni 2,5 ara położona w Andrychowie przy ul. Lenartowicza. Idealne miejsce do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 762 m² 144,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż widokowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Roczyny przy ul. Gronie. Działka o łącznej powierzchni 47,62 ar. kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 771 m² 110,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części miejscowości Roczyny, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł73 m² 10 890,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł260 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 260 m , położony w miejscowości Sułkowice (gmina Andrychów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,80 m² 11 658,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 42,8 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł770 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom w Roczynach o powierzchni 120 m2, usytuowany na działce o powierzchni 11,03 ar. Rok budowy 1976. Ogrodzony, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w okolicach centrum Andrychowa. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (sypialnia na antresoli, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł905 m² 139,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 473 m²

Na sprzedaż oferujemy połowę bliźniaka zlokalizowaną w spokojnym Zagórniku pod Andrychowem, z wygodnym dojazdem asfaltowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł215,54 m² 2 551,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Żwirki i Wigury w Andrychowie. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł73 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy państwu nowoczesne mieszkanie na nowopowstającym Osiedlu Leśny Strumyk. Mieszkanie ulokowane jest w budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący