Anna Ekiert

Profesjonalny Agent

Anna Ekiert

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości, zarządca nieruchomości

Anna Ekiert

Biuro: Anna Ekiert Nieruchomości
ul. Ignacego Kraszewskiego 6 Siechnice

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Wrocław i okolice
  • Licencja PFRN: 28136

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

607 392...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

17

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Anna Ekiert
Anna Ekiert

607 392...

607 392 009

512 247 067

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

97,71 zł/m²101,97 m² 9 963 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 100 m położony w bardzo dobrej lokalizacji w Rynku w Siechnicach. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,60 m² 10 256,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania z oddzielną kuchnią?miejsca, w którym możesz zacząć żyć, pracować, odpoczywać i po prostu funkcjonować na co.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania blisko Wrocławia, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz mieć codziennie kontakt z naturą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,67 m² 11 300,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

P o L E C A M 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Siechnicach zamknięte osiedle, ogrzewanie miejskie, budynek z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 000 zł211 m² 9 379,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Dom wolnostojący dla dużej rodziny. Dlaczego ten dom jest wyjątkowy? Świetna lokalizacja cicha, spokojna okolica z dala od ruchliwych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł70,59 m² 15 143,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w okolicy Dworca Głównego? Chcesz mieć balkon? A może dwa? Marzysz o drewnianej podłodze w Twoim nowym mieszkaniu?.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł181 m² 8 839,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szukasz domu z dużą działką, gdzie naprawdę można złapać oddech? Ta nieruchomość w Radwanicach to przestrzeń dla rodziny, wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł99,25 m² 3 727,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1836

Nowa cena 370 000 zł Jeśli szukasz miejsca z charakterem, w którym historia spotyka się z komfortem codziennego życia to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł70,65 m² 11 026,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż urządzony z gustem dom szeregowy z tarasem i pompą ciepła Lokalizacja: groblice, gm. Siechnicepowierzchnia domu: 70,65.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na Gądów Mały! 2 pokojowe mieszkanie czeka na nową rodzinę. Mieszkanie o powierzchni 42 m znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij