Angelika Fujarowicz

Angelika Fujarowicz

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Angelika Fujarowicz

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: TWÓJ AGENT NIERUCHOMOŚCI Adrian Pośpieszny
Podwisłocze 31/147 Rzeszów

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkalne

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

733 323...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

24

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Angelika Fujarowicz
Angelika Fujarowicz

733 323...

733 323 373

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

275 500 zł950 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 9,50 ar, położoną w Rzeszowie przy ul.Św. Walentego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł96 m² 88,54 zł/m²

 

Piętro:22/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem 3 pokojowy apartament o powierzchni 96 m2 zlokalizowane w Centrum Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł121 m² 6 446,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Twój Agent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Woli Rafałowskiej (gmina Chmielnik, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Husów

Husów,podkarpackie

75 000 zł2 800 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 28 ar, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Husów. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 695 m² 35,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 26,95 ar, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 233 100 zł20 666 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2,06 ha położoną przy ul.Ciepłowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 2-pokojowe przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 600 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 16ar w miejscowości Zaczernie. Działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł52,84 m² 13 890,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Twój Agent Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 54 m po generalnym remoncie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe , 48-metrowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia 3-pokojowy piękny, przestronny apartament o powierzchni 63m2 w samym centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł100 m² 2 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem wyjątkowe, 32-metrowe mieszkanie zlokalizowane na 7. piętrze nowoczesnego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij