Aneta Wilk

Aneta Wilk

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Aneta Wilk

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: WOLF Nieruchomości A.Wilk, E.Syska Spółka Jawna
Wyszyńskiego 9A Tarnowskie Góry

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości komercyjne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Tarnowskie Góry, Świerklaniec, Piekary Śląskie, Radzionków, Bytom, Tworóg, Katowice, Gliwice,
  • Licencja PPRN: 23644

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Rzetelność.
Wiarygodność.
Niezawodność.

W czym jestem najlepsza:

Relacje z Klientami oparte są na otwartości, wzajemnym zaufaniu. Szanuje Klientów i ich potrzeby.
Dzięki ścisłej współpracy z geodetami, a także z notariuszami, kancelarią prawną, rzeczoznawcą oraz doradcą kredytowym przeprowadzam Klienta przez cały labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które można napotkać podczas sprzedaży nieruchomości.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Umiejętności negocjacyjne.
Wsparcie merytoryczne na każdym etapie sprzedaży/zakupu nieruchomości.
Profesjonalne przygotowanie oferty.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

533 777...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

13

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Aneta Wilk
Aneta Wilk

533 777...

533 777 944

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

920 000 zł171,83 m² 5 354,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny i komfortowy apartament z dużym tarasem w Tarnowskich Górach - Centrum Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł87,63 m² 9 688,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny 3-pokojowy apartament - Repty Śląskie z 2 miejscami parkingowymi Lokalizacja: repty Śląskie Powierzchnia: 87,63 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł323,40 m² 2 161,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

DO sprzedania lokal na parterze - sklep instalacyjno-sanitarny Z magazynem I zapleczem - bytom, ul. Jagiellońska Na sprzedaż lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł170 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 475 m²

Nieruchomość inwestycyjna - budynek usługowo-biurowy z dużym, utwardzonym placem manewrowym w Bytomiu Powierzchnia użytkowa: ok. 170.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 850 zł2 413 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej. Przedstawiamy unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

27,55 zł/m²98 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - Tarnowskie Góry, ul. Bytomska Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 98 m , położony przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł108 m² 7 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Bobrowniki - Rogoźnik Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł215 m² 7 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! dom wolnostojący W spokojnej okolicy nowego chechła Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

607 680 zł1 899 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka usługowa na wzgórzu - Zbrosławice Powierzchnia: 1899 m | Wymiary: ok. 58 m x 32 m Na sprzedaż wyjątkowo położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł121,60 m² 4 925,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Tarnowskie Góry, centrum Kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł379,91 m² 3 290,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 490 m²

Wyjątkowy dom w dworkowym stylu w Brudzowicach, w gmienie Siewierz. Otwarte przestrzenie, duże, przestronne pokoje, garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł381 m² 2 572,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nieruchomość inwestycyjna - 11 lokali mieszkalnych + 1 usługowy - Centrum Bytomia przy Rynku Lokalizacja: bytom, blisko Rynku Powierzchnia budynku: ok. 397.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł170 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 475 m²

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł116,43 m² 8 417,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z dużymi przeszkleniami - Zbrosławice / Ptakowice (pow. tarnogórski) Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł374 m² 6 417,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Przestronny dom w Nowym Chechle - komfort, zieleń i bliskość zalewu Nakło-Chechło Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 978 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1978 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o wymiarach od frontu: 88.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł165,72 m² 6 631,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny - Tarnowskie Góry (osiedle Kolejarzy) Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

607 680 zł1 899 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł945 m² 5 079,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 216 m²

Nowoczesny kompleks handlowo-usługowy - Tarnowskie Góry, lasowice Na sprzedaż nowoczesny kompleks handlowo-usługowy o łącznej powierzchni ok. 945.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł263 m² 7 148,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Nowoczesny I W pełni wyposażony dom wolnostojący W spokojnej I widokowej okolicy świerklańca, dzielnica Orzech. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł945 m² 5 079,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 216 m²

Szczegóły ogłoszenia

355 320 zł1 269 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż- zbrosławice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1269 m2 zlokalizowana w Zbrosławicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł215,54 m² 2 737,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa w centrum Bytomia, ul. Jagiellońska Na I piętrze kamienicy znajduje się przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł215 m² 7 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł163,71 m² 6 413,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący W bliskim sąsiedztwie lasu I zalewu nakło-chechło brak.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,30 m² 4 884,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zabrze, ul. Tuwima Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51,8.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł937,70 m² 4 585,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:677 m²

Na sprzedaż - Zabytkowa Kamienica w sercu Tarnowskich Gór Lokalizacja: tarnowskie Góry - ścisłe centrum miasta, tuż przy Rynku Kamienica Pod Białym.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł122,41 m² 6 372,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł456 m² 1 752,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:613 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Budynek usługowo-mieszkalny w Piekarach Śląskich, ul. Leśna Powierzchnia użytkowa: ok. 456 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł456 m² 1 752,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:613 m²

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł62,82 m² 5 651,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny / biurowy 62,82 m - ścisłe centrum Tarnowskich Gór, przy Rynku Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62,82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł218 m² 4 449,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu lasu - Tworóg, boruszowice (powiat tarnogórski) Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł163,71 m² 6 719,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł390 m² 6 407,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom wolnostojący W centrum tarnowskich gór Funkcjonalny dom z dużymi przeszkleniami i malowniczym ogrodem w ścisłym centrum Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł9 277 m² 172,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W świerklańcu - idealna pod zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9277 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2