Andrzej Adamowicz

Andrzej Adamowicz

Agent nieruchomości

Andrzej Adamowicz

Agent nieruchomości

Biuro: Magazyny24.net
Julianowska 65A Piaseczno

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości komercyjne
  • Znajomość języków obcych: angielski, rosyjski, włoski
  • Licencja PFRN: 10278
  • Członek w organizacji: Warszawskie SPON

Co jest dla mnie ważne w pracy:

- profesjonalna i solidna obsługa klienta

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

- studia wyższe w zakresie ekonomii;
- kurs w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami;
- kurs zarządzania nieruchomościami;
- praca na rynku kanadyjskim

Prywatnie:

- podróże

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

601 931...

Kontakt

Andrzej Adamowicz
Andrzej Adamowicz

601 931...

601 931 225

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

5 220 zł87 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Niewielki magazyn lub lekka produkcja o powierzchni 87 m2 - parter w budynku przemysłowym z rampą. Szerokie drzwi. Wysokość 2,5 m. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 330 zł37 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

- pokoje biurowe o powierzchni: 20, 25 i 37 mkw z przeznaczeniem na niewielkie biura; - budynek biurowy o współczesnym standardzie;.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

- niewielki budynek użytkowy (ok. 140 mkw) na posesji mieszkalnej właściciela; - parter: powierzchnia magazynowa lub usługowa ok. 60 mkw + biuro 26 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij