Biuro: Advestor Premium House
ul. Towarowa 39, lokal 203 Poznań

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Licencja PFRN: 23951

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

605 656...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

6

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Alicja Ignaszak-Bicka
Alicja Ignaszak-Bicka

605 656...

605 656 128

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

660 000 zł1 134 m² 582,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu - spokojna części Minikowa / Starołęki. Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,35 m² 11 021,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Premiera Oferty na Dniu Otwartym 26 maja (wtorek) godz. 17:00. W celu komfortowej prezentacji, konieczna jest telefoniczna rezerwacja wizyty. Są miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł176,50 m² 9 059,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Premiera Oferty na Dniu Otwartym - 20 maja (środa) godz. 18:30. Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127,13 m² 7 071,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa oferta- tylko teraz kupisz dom taniej o 47 000 zł! Zamiast 947 000 zł, to 899 000 zł Oferta dotyczy lokalu numer 29 ( działka 552/35).

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł82,30 m² 13 961,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednym z najlepszych adresów w mieście. Codziennie rano będziesz budzić się z widokiem na Ratusz. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł306,66 m² 10 757,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Lusówku jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Poznaniem. To nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 032 m² 677,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana naramowice / umultowo ulica łopianowa 11 Idealne miejsce pod budowę domu. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49 m² 11 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które wymagają dużych zmian na start. I są takie, do których możesz wejść i po prostu zacząć mieszkać. To jest właśnie ta.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł1 120,50 m² 8 915,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Nowoczesny budynek, obok autostrady A2. Niecałe 20 minut od ścisłego centrum Poznania, tuż przy centrum handlowym Factory Outlet. Idealne miejsce na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 000 zł127,13 m² 7 449,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak