Biuro: Rzeszowskie Nieruchomości
Mickiewicza 12 Rzeszów

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, inwestycje w nieruchomości
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: podkarpacie

O mnie:

Dzień dobry! Dziś chciałbym przedstawić Państwu moją osobę Agenta Nieruchomości o nietypowym podejściu do branży. Mam na imię Aleksandra, a moje zawodowe doświadczenie opiera się na architektonicznych fundamentach, które umożliwiają mi spojrzenie na rynek nieruchomości z niepowtarzalnej perspektywy.

Mam przyjemność być wykształconym architektem, co dodaje unikalny wymiar mojej pracy jako Agenta Nieruchomości.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

* Kontakt z Ludźmi:
Nawiązywanie osobistego kontaktu pozwala mi zrozumieć historie, marzenia i potrzeby Klientów, budując atmosferę zaufania i współpracy.
* Budowanie Trwałych Relacji:
Skupiam się na budowaniu długoletnich relacji opartych na wzajemnym zaufaniu, co nie tylko przynosi satysfakcję obecnie, ale stanowi fundament długotrwałego sukcesu zawodowego.

W czym jestem najlepsza:

Jestem przekonana, że moje wykształcenie umożliwia mi wszechstronne operowanie zarówno na rynku pierwotnym, gdzie uczestniczę w procesie kreacji nowych nieruchomości, jak i wtórnym, gdzie pomagam znaleźć idealne miejsce do życia. Dzięki temu, moje usługi są kompleksowe i elastyczne, dostosowane do różnorodnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

Zwiń

690 939...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

25

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Aleksandra Pieniądz
Aleksandra Pieniądz

690 939...

690 939 330

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego balansu między bliskością miasta a prywatną strefą relaksu? Rzeszowskie Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować nową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł145,50 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 145,5 m wybudowany według projektu Dom pod Pinią II - Lustro , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł151 m² 3 410,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy urokliwy dom położony w malowniczej okolicy Błędowej Tyczyńskiej w gminie Chmielnik, zaledwie 18 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł224 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Rzeszów - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej okolicy Zaczernia, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 694 zł57,09 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.09 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 025 zł59,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować II etap realizowanej inwestycji w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na pierwszym piętrze, które łączy w sobie zalety nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 843 zł65,17 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować III etap realizowanej w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które łączy w sobie zalety miejskiego życia z komfortem posiadania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 900 zł83 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz alternatywy dla ciasnego mieszkania w bloku? Zainwestuj w komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,04 m² 7 631,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85 m , usytuowany na działce 2,5 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 400 zł50,94 m² 9 803,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w I etapie nowoczesnej inwestycji w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 471 zł68,33 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz kompromisu między mieszkaniem a domem? Ta oferta na rzeszowskiej Słocinie łączy wygodę niskich kosztów utrzymania z luksusem własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Głogów Małopolski 117,5 m | Garaż | 2 miejsca postojowe | Nowe osiedle | Blisko Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 410 zł35,34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe - dworzysko park, ul. Technologiczna - 35,34 m + balkon 4,11 m Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł39,96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z doskonałą lokalizacją? Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 908 m² 257,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Rzeszowskiego prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 30 arów, położoną w miejscowości Tyczyn, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 776 zł48,27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 624 zł39,54 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł114,69 m² 7 838,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz idealnego balansu między funkcjonalnością nowoczesnego domu a przestrzenią do wypoczynku? Przedstawiamy nową ofertę domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł50,82 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Prezentujemy nową, kameralną inwestycję w Boguchwale, która łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł84,82 m² 7 297,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy Apartament z Ogrodem - Twoja Oaza w Rzeszowie. Marzysz o przestrzeni domu, ale cenisz wygodę mieszkania? Prezentujemy wyjątkowy,.