Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: 7 HOUSE MONIKA KORCZESKA, AGNIESZKA TOŚ-PRZYBYŁEK SPÓŁKA CYWILNA
ul. Stefana Okrzei 1 Tarnowskie Góry

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: Tarnowskie Góry, Bytom, Gliwice, Świerklaniec, Kalety, Radzionków, Zbrosławice
  • Licencja PFRN: 21733
  • Członek w organizacji: Bielsko-Częstochowsko-Katowickie SPON

O mnie:

Jestem agentką nieruchomości, która łączy wiedzę, doświadczenie i dużą uważność na potrzeby klienta. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm, zaangażowanie i cierpliwość bo wiem, że dobre decyzje wymagają czasu.

Pomagam zarówno w sprzedaży, jak i wynajmie nieruchomości, przeprowadzając klientów przez cały proces krok po kroku. Dbam o to, aby każda transakcja była bezpieczna, przemyślana i dopasowana do indywidualnych oczekiwań.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Najważniejsze dla mnie to ludzie, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa Klienta.
Nieruchomości to nie tylko transakcje - to często jedna z najważniejszych decyzji w życiu.
Kieruję się uczciwością i transparentnością, spokojem i cierpliwością w procesie oraz realną wiedzą o rynku, a nie obietnicami . Motywuje mnie moment, w którym Klient mówi: Dobrze, że mi Pani to wyjaśniła teraz czuję się pewnie.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Zwiń

533 777...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

71

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Agnieszka Toś-Przybyłek
Agnieszka Toś-Przybyłek

533 777...

533 777 965

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

174 800 zł920 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej zielonej okolicy - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

155 800 zł820 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

151 620 zł798 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni lokal usługowy na wynajem tarnowskie góry - śródmieście o powierzchni 54 m2! nowy, nowoczesny budynek! Komfortowe gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Połomia,śląskie

103 200 zł2 064 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna! Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1592 m2 położona w Połomii - gmina Tworóg. Działka w kształcie kwadratu -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na osiedlu przyjaźń! duże, przestronne! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet.

Szczegóły ogłoszenia

1 201 000 zł4 804 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka o nieregularnym kształcie, o powierzchni 4804 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

293 400 zł3 260 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki budowlane w Ożarowicach. Do sprzedania działka przeznaczona pod zabudowę w Studium o powierzchni 3260 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Jeśli szukasz miejsca, które robi wrażenie od pierwszego kroku właśnie je znalazłaś - dom pod lasem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W spokojnej okolicy świniowice - gmina tworóg! Do sprzedania działka o powierzchni około 1000 m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

285 120 zł891 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 891 m2 w Zbrosławicach, o wymiarach 32 m x 28 m Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

224 640 zł832 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 704 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 138 m²

Dom W spokojnej okolicy! Z potencjałem - działka 8138 m2. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 120 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 358 m² 184,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa w Ożarowicach. Do sprzedania działka o powierzchni 1358 m2 w Ożarowicach. Media: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31,14 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy W spokojnej okolicy świniowice - gmina tworóg! nowa inwestycja! Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Połomia,śląskie

378 600 zł3 786 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka - połomia - gmina tworóg! Do sprzedaży działka budowlana przy lesie o powierzchni 3786 m2 w Połomii - gmina Tworóg. P2.3/UU - ustala.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł76,50 m² 6 784,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 76,50 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 718 m² 290,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - wilkowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wieszowa,śląskie

305 000 zł972 m² 313,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 972 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wieszowa,śląskie

399 000 zł1 435 m² 278,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1435 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł246,50 m² 7 302,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bytom,śląskie

400 000 zł105 m² 3 809,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 105 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł700 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 700 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł396 m² 2 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! cena: 800 000,00 pln brutto. (.

Szczegóły ogłoszenia

306 280 zł1 178 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Granica Dobieszowic z Wymysłowem! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 1148 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - nowy, wykończony pod klucz - bezczynszowy!.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 206 m² 323,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pożądanej okolicy pod dom jednorodzinny Z ładnym ogródkiem Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 143 m² 261,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 1143 m położona bezpośrednio przy lesie (wejście do lasu) idealna propozycja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł166,70 m² 9 538,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny Dom w Cichej, spokojnej dzielnicy Zbrosławic - Wilkowice! Połączenie nowoczesności z komfortem w otoczeniu pięknego ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 600 zł1 726 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna - tarnowskie góry - bytom - dk 11 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 1726 m2 w Tarnowskich Górach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł83,11 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł185 m² 3 237,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom W ścisłym centrum tarnowskich gór! tarnowskie góry - ul. Zielona - oferta tylko W naszym biurze! dom idealnie nadaje się na dom dwurodzinny!.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²14 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatnie dwa lokale usługowe na wynajem tarnowskie góry - śródmieście o powierzchni 14 m2! nowy, nowoczesny budynek! Komfortowe gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - os. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij