Biuro: Toruńskie Nieruchomości
ul. Dworcowa 7/201 Toruń

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, inwestycje w nieruchomości
  • Rejon działania: woj. kujawsko-pomorskie
  • Licencja PFRN: 27 985
  • Członek w organizacji: SPON Pomorza i Kujaw

O mnie:

Do tworzenia firmy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami.

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Jestem Agentem z dużą empatią i potrafię wsłuchać się w potrzeby każdego Klienta.

W czym jestem najlepsza:

Budowanie trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu i profesjonalizmie to moje priorytety.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Jestem właścicielem biura nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem posiadającym licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Klienci i współpracownicy doceniają nie tylko moją wiedzę, ale także szybkość w podejmowaniu decyzji w trudnych sytuacjach.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

780 131...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

26

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Agnieszka Bojanowska
Agnieszka Bojanowska

780 131...

780 131 000

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł42,66 m² 9 962,49 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne mieszkanie 2 pokoje blisko centrum Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 40,52 m2 zlokalizowanego na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Głogowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł149,64 m² 6 549,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Ekonomiczny dom Głogowo 5 pokoi dla biura Przedstawiamy ofertę domu o powierzchni użytkowej 131,34 m , położonego na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,47 m² 10 593,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie jar blok z windą oferta tylko W biurze toruńskie nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

449 000 zł4 197 m² 106,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 197 m²

Działka 4197 m2 z domem, stawem i rozpoczętą budową Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 4197 m2 zlokalizowanej w kępiacz -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

890 000 zł168 m² 5 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Duży dom na Bielawach z budynkiem gospodarczym tylko W naszym biurze Przedstawiamy ofertę domu - bliźniaka o powierzchni użytkowej 168.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

515 000 zł193 m² 2 668,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom wielofunkcyjny ciechocinek centrum idealna inwestycja Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu w Ciechocinku przy ul. Narutowicza o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal wolnostojący wynajem Ciechocinek Przedstawiamy ofertę lokalu na wynajem o powierzchni 4 0 m2 zlokalizowanego w Ciechocinku przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w spokojnej okolicy Jaszczółtowo prowizja dla biura 0% I bez pcc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

440 000 zł43,24 m² 10 175,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie os. Stawki Przedstawiamy mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 43,24 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

575 000 zł44,27 m² 12 988,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie jar Heweliusza budynek A bez podatku pcc Przedstawiamy mieszkanie o pow. 44,27 m2 znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 160 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z wz Głogowo gm. Obrowo do biura Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek w głogowie gmina Obrowo ul. Owocowa o numerach: 113/14.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajem dogodna lokalizacja *** tylko U nas *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania kawalerki o pow. 31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł2 796 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Toruń wynajem teren przemysłowy Przedstawiamy ofertę wynajmu działki o pow. 2796 m2 zlokalizowana w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł355 m² 4 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:502 m²

Duży dom W wyjątkowym klimacie tylko U nas Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę domu o powierzchni 355 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chełmno,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł413 m² 3 607,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dwa budynki w centrum chełmna woj. kujawsko-pomorskie do biura Oferujemy na sprzedaż dwa budynki położone w centrum Chełmna przy ul. Poprzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Zgoda,kujawsko-pomorskie

585 000 zł8 367 m² 69,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki blisko Ciechocinka z wz miejsce idealne W zagłębiu ciszy I zieleni Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki nr 61 /1 o pow. 4767.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł5 014 m² 99,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w spokojnej okolicy Toruń tylko U nas Niestandardowa oferta sprzedaży działki o pow. 5014 m2 zlokalizowana w Toruniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chełmno,kujawsko-pomorskie

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica na wynajem w centrum Chełmna Przedstawiamy ofertę wynajmu kamienicy po renowacji o pow. 113 m2 przy ul. Poprzecznej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

900 000 zł282 m² 3 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom dwufunkcyjny ciechocinek blisko centrum Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim o pow. 282 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij