Agata Japczyńska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Agata Japczyńska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: PORT POSZUKIWACZE NIERUCHOMOŚCI
Świętojańska 70 Gdynia

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: województwo pomorskie

O mnie:

Pośrednik od 2010 roku, więc wiem, co w Trójmieście "piszczy". Zaczynałam od rynku wtórnego, by po chwili rozpocząć poszukiwania powierzchni komercyjnych dla swoich pierwszych biznesowych Klientów.

Powierzchnie biurowe, magazyny, czy działki pod inwestycję, to dla mnie motywacja do działania, a baza klientów biznesowych to element, który mnie wyróżnia.

W biznesie liczy się doświadczenie, zaufanie i znajomości to moje motto.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

Zwiń

793 412...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

33

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Agata Japczyńska

793 412...

793 412 020

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

700 000 zł988 m² 708,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w świetnej lokalizacji, blisko lasu, pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą! Doskonała propozycja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł700 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na działce ogród z wieloma drzewami owocowymi. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 500 zł47 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka stanowiąca obecnie 3 oddzielne działki, położona w miejscowości Mosty, niedaleko morza. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom o ogromnym potencjale aranżacyjnym i możliwościach adaptacyjnych położony w bardzo dobrym punkcie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69 m² 13 028,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą! Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł1 119 m² 4 463,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowy obiekt mieszkalno - biurowo - magazynowy położony w doskonałym punkcie miasta. Nieruchomość usytuowana jest w dzielnicy graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł1 259 m² 1 660,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1259 m2 położona w Pucku, przy ul. Miotka. Gratka dla dewelopera! Jedyna taka działka w Pucku! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł17 000 m² 61,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks 5-ciu działek z wydanymi warunkami zabudowy, o łącznej powierzchni około 1,7ha, położonych na lekkim wzniesieniu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73 m² 19 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! Mieszkanie gotowe do zamieszkania, kompletnie wyposażone i urządzone! Na jednym z najlepszych osiedli Gdyni! Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 639 m² 86,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę położona w malowniczej miejscowości Żarnowiec, w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona zaledwie 1000m w linii prostej od morza! Chłapowo to malownicza miejscowość nadbałtycka, tętniąca życiem przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 050 zł2 597 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone i nasłonecznione dwie działki z widokiem na dolinę. Nieruchomości usytuowane w jednej z najprężniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 424 m² 69,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka letniskowa, niedaleko jeziora i stacji kolejki na trasie Gdynia - Kościerzyna! Nieruchomość zlokalizowana jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł46,99 m² 21 259,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Śliczne, kompletnie wyposażone i umeblowane mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

203 560 zł865 m² 235,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 865m2, położona w miejscowości Łebcz w gminie Puck. Atuty: - cisza, spokój i przestrzeń, - dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

463 500 zł3 001 m² 154,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 3001 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł300 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Okazały dom o powierzchni 300 m2, wzniesiony w 2014 roku na działce o powierzchni 1307 m2, położonej w Karczemkach nieopodal Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

921 900 zł1 317 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z koncepcją budowlaną. Pięknie położona i nasłoneczniona działka z widokiem na dolinę. Nieruchomość usytuowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej okolicy, 2,5km od plaży. Nie nosi śladów użytkowania, gdyż nikt jeszcze W nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,90 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częściowo umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, świeżo po remoncie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 900 zł221 m² 6 741,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Duży dom jednorodzinny o zgrabnej, przyciągającej oko bryle, położony w Rogulewie, nieopodal Gdyni. Parametry domu: w dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, do remontu, idealne pod inwestycję - możliwy zakup z podpisaną umową najmu! Miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 500 m² 356 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o nr 64/6 z zatwierdzonym projektem budowlanym i pozwoleniem na budowe. Działka o powierzchni 2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł231,10 m² 7 659,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 114 m²

Atrakcyjna nieruchomość, stanowiąca dom całoroczny o powierzchni 231m2, posadowiony na łącznie dwóch działkach o powierzchni łącznej około.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł67,25 m² 11 672,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem - nowoczesne osiedle. Nieruchomość położona jest w jednej z najprężniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł5 967 m² 427,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka usługowa o powierzchni 5967 m2 znajdująca się w Redzie Pieleszewo, w odległości kilku minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,67 m² 10 484,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Pięknie doświetlone i słoneczne mieszkanie trzypokojowe do odświeżenia, w cichej i spokojniej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

48,87 zł/m²1 637 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga! Wyjątkowy obiekt - biurowiec we Wrzeszczu, bezpośrednio przy głównej ulicy! Idealny pod siedzibę firmy, centrum medyczne, czy rekreacyjno -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 386 m² 132,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1400 m2 i 985 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 811 250 zł12 075 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery działki inwestycyjne z planem zagospodarowania. Tylko 10 km od Jeziora Choczewskiego i 15 km od morza! Działki w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²55 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! nowy, pięknie wykończony I W pełni wyposażony lokal - kawiarnia Z bawialnią. Ogródek. Na wynajem przestronny i nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

374 440 zł1 012 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1012m2, położona w m. Tuchom, gm. Żukowo, w powiecie kartuskim. Atuty: - wszystkie media przy działkach, -.

Szczegóły ogłoszenia

145,01 zł/m²50,34 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Gdyni, w centrum handlowym "batory". Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 199 m² 75,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł480 m² 3 104,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czterokondygnacyjny dom o powierzchni 480 m2, położony na działce o powierzchni 500 m2 w Chwaszczynie. Pełni funkcję hostelu zapewniającego.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł116,24 m² 36 132,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przepiękne mieszkanie w ścisłym centrum, widok na morze, ogromny taras! w prestiżowym budynku! Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł225 m² 9 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Z najemcą, wyposażony, w bardzo dobrej lokalizacji - na trasie z Dworca Głównego Gdynia, praktycznie tuż przy wyjściu.

Szczegóły ogłoszenia

14 240 zł445 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-magazynowa, zlokalizowana w Gdyni, w jednej z dzielnic położonych bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w urokliwej okolicy, w otoczeniu łąk i lasów! Nieruchomość zlokalizowana w jednej z turystycznych miejscowości Pomorza,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,88 m² 14 302,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, nowoczesne wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna